Seminář seznámí s nebezpečím plynových zařízení

Vzdělávání//Vzdělávací akce/Celostátní

05.11.2019 | Olomouc/ Olomoucký kraj
Seminář seznámí s nebezpečím plynových zařízení

Seminář seznámí s nebezpečím plynových zařízení. Přihlaste se

Účastníci přednášky se dozvědí informace ohledně prevence proti vzniku požárů, výbuchů a otrav.

Seminář Nebezpečí plynových zařízení se koná 12. listopadu od 9 hodin v Pevnosti poznání Olomouc a je určený odborníkům i široké veřejnosti.

Vhodný je především pro zástupce obcí, bytových družstev a společenství vlastníků bytových jednotek, ale i dalším zájemcům o odbornou problematiku. Témata série přednášek se věnují především nebezpečím, která jsou spojená s používáním plynových zařízení v domácnostech. Poradíme, jaký vybrat typ detektoru nebezpečných plynů, a vysvětlíme, jak fungují.

Přesný harmonogram a témata přednášek najdete zde

Přihláška na seminář

Vyplněnou přihlášku, prosím, posílejte e-mailem na eva.havlenova@hzsol.cz do 11. listopadu 2019.

Přednášku pořádá Česká asociace hasičských důstojníků ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Olomouckého kraje. Mezi pořadatele patří i Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje, Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Fakulta bezpečnostního inženýrství, Hasičský záchranný sbor ČR a Olomoucký kraj.

Zdroj: por. Mgr. Lucie Balážová

HZS Olomouckého kraje