Seminář seznámí s nebezpečím plynových zařízení. Přihlaste se

Vzdělání//Vzdělávací akce/Celostátní

09.10.2019 | Olomouc/ Olomoucký kraj
Seminář seznámí s nebezpečím plynových zařízení. Přihlaste se

Účastníci přednášky se dozvědí informace ohledně prevence proti vzniku požárů, výbuchů a otrav.

Seminář Nebezpečí plynových zařízení se koná 12. listopadu v Pevnosti poznání Olomouc a je určený odborné veřejnosti.

kampan_plyny.jpg

Vhodný je především pro zástupce obcí, bytových družstev a společenství vlastníků bytových jednotek a dle kapacitních možností i dalším zájemcům o odbornou problematiku. Série přednášek začne v 9 hodin dopoledne.

Přesný harmonogram a témata přednášek najdete zde

Přihláška na seminář

Přednášku pořádá Česká asociace hasičských důstojníků ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Olomouckého kraje. Mezi pořadatele patří i Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje, Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Fakulta bezpečnostního inženýrství, Hasičský záchranný sbor ČR a Olomoucký kraj.

Více informací o kampani k detekci plynů a požárů zde.