HZS Středočeského kraje pořádal odbornou přípravu pro hygienickou stanici a veterinární správu

Vzdělávání//Vzdělávací akce/Regionální

07.06.2017
V pondělí 5. června vedení HZS Středočeského kraje uspořádalo ve svém školicím středisku instrukčně - metodické zaměstnání pro Krajskou hygienickou stanici Středočeského kraje a Krajskou veterinární správu pro Středočeský kraj.
Tato akce byla zaměřena na spolupráci dotčených subjektů a koordinaci činností prováděných při řešení mimořádných událostí. Byly zde představeny technické prostředky HZS Středočeského kraje, které jsou předurčeny pro použití při časově a prostorově náročných zásazích, a dále byly detailně diskutovány vybrané typové činnosti integrovaného záchranného systému při společném zásahu (například chřipka ptáků, vysoce nakažlivá nemoc Ebola, zásah u nálezu předmětu s podezřením na přítomnost B-agens nebo toxinů).
hg.jpg
Cílem zaměstnání bylo zvýšení efektivity při řešení společných zásahů.
kpt. Ing. Jaroslav Gabriel
oddělení KOPIS