Hasiči z Litoměřic seznamovali seniory se zásadami chování při mimořádných událostech.Zajímavé besedy se i přes velké dusné počasí zúčastnily čtyři desítky seniorů.

Vzdělávání//Vzdělávací akce/Regionální

21.07.2017

Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje územní odbor Litoměřice ve spolupráci se Svazem postižených civilizačními chorobami, pobočkou Roudnice nad Labem uspořádal v prostorách kavárničky „U Mevy“ besedu pro seniory k zásadám chování při mimořádných událostech. Prostřednictvím živé besedy, byli členové místní pobočky Svazu informování o způsobech varování obyvatelstva, možných rizicích, zásadách chování při mimořádných událostech včetně požárů v domácnostech i zásadách prevence rizikového chování. Zajímavé besedy, se i přes velmi dusné počasí, zúčastnilo 45 seniorů.

ViewImage-aspx.jpg

Tiskový odbor – HZS Ústeckého kraje