Projektový den na základní škole v Kunžaku

Vzdělávání//Vzdělávací akce/Regionální

12.04.2017
Projektový den na základní škole v Kunžaku

Hasiči, vojáci a záchranáři zorganizovali dnes, 12.dubna 2017, v dopoledních hodinách na Základní škole sira Nicholase Wintona projektový den na téma "Chování za mimořádných situací".
IMG.jpg

Děti prvního i druhého stupně absolvovaly několik stanovišť, která byla rozmístěna jak ve školních třídách nebo chodbách, tak i na kunžackém náměstí. Velký úspěch zde slavila především technika, kdy hasiči se pochlubili zásahových vozem Iveco a armáda představila svůj bojový vůz Pandur. Centrum zdravovědy pak bylo v tělocvičně, kde si děti pod dohledem zkušených zdravotníků vyzkoušely zdravovědu v praxi.
ViewImage-aspx.jpg
Pro žáky druhého stupně pak byla připravená beseda s vojenskými veterány, kteří se účastnili mise v Afgánistánu.

Vendula Matějů

HZS Jihočeský kraj