False

Čtenářská hra o ceny //Pravidla a otázka

Novy-obrazek.JPG

HRAJI S HASIČI.CZ

Máte chuť si zasoutěžit a chcete vyhrát hezkou cenu? Tak se zapojte do soutěže a odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na adresu :souteze@hasici.cz.

Tři správné odpovědi vylosujeme a odměníme zajímavou cenu.

Výhru vám oznámíme na vaši e-mail adrese a dohodneme s vámi způsob jejího převzetí:
a) v sídle redakce hasiči.cz
b) poštovní zásilkou v rámci území ČR a to na adresu , kterou nám oznámíte po obdržení o výhře nejpozději do 1 měsíce od data slosování.

Pokud výhru neobdržíte v tomto termínu, kontaktujte nás. V případě, že se výhra vrátí odesílateli z důvodu nevyzvednutí výhercem, bude po dobu 1 měsíce připravena k osobnímu vyzvednutí v sídle redakce hasiči cz. Pokud výhra nebude ani v této lhůtě vyzvednuta, propadá ve prospěch pořadatele soutěže.

Vyhodnocení soutěže naleznete na stránkách: http:www.hasici.cz//Hraji s hasiči/Vyhodnocení.

Správnou odpověď na otázku s vyplněnou přílohou
zašlete do 30. května 2017

na e-mail: souteze@hasici.cz  www.jpg

nebo
písemně na adresu : HASICI CZ, Palác YMCA, Na Poříčí 1041/12, 110 00 Praha 1  e.png

banner-1090830__340.jpg

Otázka :

Nejnovější aktuální informace o zásazích a událostech  profesionálních o dobrovolných hasičů z Česka denně naleznete na stránkách www.hasici.cz v sekci, která se jmenuje:

a) Ohnivé aktuality

b) Hasičské aktuality

c) Žhavé aktuality

Vyberte správnou odpověď a přiložte vyplněnou přílohu!  select-1671535__340.png

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.hasici.cz

button-1217950__340.png

PŘÍLOHA: HRAJI S HASIČI.CZ

• Doplňte Váš e-mail: ………………..@............................... Důležité je zadat unikátní e-mailovou adresu, dvě a více hrajících osob nemohou používat stejnou e-mailovou adresu.

• Označte: Jsem muž    žena

• Označte váš věk : do 10 let  do 15 let  do 25 let   do 40 let  do 50 let  do 60 let a výše

• Dejte Like na Facebooku Hasici.cz : To se mi líbí

• Mám zájem o zasílání informačního newsletter Hasici.cz. Označte  ano ne