False

Hasiči čekají na obrázky

Zábava/Hraji s hasiči/Soutěže a hry

Hasiči čekají na obrázky

Hasicsky-zachranny-sbor-CR.jpgHasiči nedočkavě očekávají výtvory dětí, které se zapojí do výtvarné soutěže KDY ZAVOLAT 150, která je v letošním roce vyhlášená pod záštitou primátora města Plzně Martina Zrzaveckého pro všechny základní školy na území města Plzně. Soutěž má sedmiletou tradici a každoročně se k hasičům dostane kolem pěti stovek krásných obrázků, které ztvárňují práci hasičů ve všech jejich podobách.

osk65fr4xt-1200.jpg

Zapojit se do soutěže mohou žáci z Plzně ve dvou kategoriích a to I. kategorie určená 2. - 3. třídám a II. kategorie pro 4. - 5. třídy. Ta nejlepší díla pomohou vybrat posluchači Katedry výtvarné kultury Fakulty Pedagogické ze Západočeské univerzity v Plzni a jednu kategorii vyhodnotí také sami hasiči.

ViewImage.jpg

Vítězové si přijdou převzít ceny na slavnostní vyhlášení, které se bude konat 14. listopadu v obřadní síni plzeňské radnice.Minimálně stovka těch nejzajímavějších výtvorů bude vystavena v průběhu celého listopadu ve výstavních prostorách 1. patra plzeňské radnice.

inorma2.jpg
UZÁVĚRKA SOUTĚŽE JE 15.10.2018