False

Soutěž "Dávají za nás ruku do ohně"

Zábava/Hraji s hasiči/Soutěže a hry

11.02.2022 |  Česká republika
Soutěž

11. 2. 2022 (MF) - Rok se s rokem sešel a je tady opět naše soutěž "Dávají za nás ruku do ohně", kterou MV-generální ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky (HZS ČR), vyhlašuje pravidelně u příležitosti Evropského dne linky 112.

A náš maskot, dráček Záchranáček, vám z obrázku napoví, co bude tématem letošního, 14. ročníku soutěže.

Vaším úkolem bude vyrobit

3D model hasicího přístroje

Zkrátka z jakéhokoli materiálu vyrobte model hasicího přístroje, opatřete ho etiketami, uveďte, o jaký druh se jedná a jaký požár byste s ním doporučili hasit. Podrobnější informace naleznete na plakátu k soutěži. 3D počítačové modely jsou rovněž vítány.

Pro ty, co s námi ještě nesoutěžili, připomínáme, že se soutěží v šesti kategoriích. Naší soutěže se tak mohou zúčastnit nejen děti z mateřských, základních a středních škol, ale i dospělí a kolegové hasiči.

Uzávěrka soutěže je 30. června 2022.  O vítězích rozhodne odborná porota a autoři vítězných modelů od nás získají krásné ceny. Garantem soutěže není nikdo jiný než generální ředitel HZS ČR, generálmajor Vladimír Vlček.

Svůj vlastnoručně vyrobený hasicí přístroj spolu s vyplněnou přihláškou, podepsaným prohlášením, souhlasem se zpracováním osobních údajů a poskytnutím licence k užívání autorského díla nám doručte nejpozději do 30. června 2022 buď poskytovatelem poštovních služeb či osobně na adresu Kloknerova 26, Poštovní přihrádka 69, 148 01 Praha 414, počítačové 3D modely e-mailem na adresu soutez@grh.izscr.cz.

Plakát k soutěži, přihlášku, pravidla soutěže a dokumenty, které je nutné podepsat, abyste byli do soutěže zařazeni, naleznete v příloze pod článkem.

Přejeme spoustu dobrých nápadů a opět se těšíme se na všechna vaše díla.

Mgr. Michaela Farníková
pracoviště komunikace