False

Soutěžte se Záchranáčkem

Zábava/Hraji s hasiči/Soutěže a hry

08.02.2019
Soutěžte se Záchranáčkem

technika-hasic2.jpg
MV–generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR vyhlašuje již tradičně v souvislosti s Evropským dnem tísňové linky 112 soutěž v rámci preventivně výchovného projektu s názvem „Dávají za nás ruku do ohně“.

Letos na téma: Hasičská technika budoucnosti

V předchozích letech jste se při našich soutěžích stali např. básníky, spisovateli, vypravěči vtipů nebo tvůrci komiksů. Letos se stanete vizionáři, jako byl například slavný Leonardo da Vinci. Navrhněte a namalujte nám, jak si představujete techniku, kterou budou hasiči používat za 100 let. Obrázek můžete doplnit i popisem toho, jak by měla technika fungovat a v čem hasičům usnadní práci.

ryba.jpg
Záštitu převzal
a zároveň hlavním porotcem soutěže je generální ředitel Hasičského záchranného sboru ČR genmjr. Ing. Drahoslav Ryba.

vek-skupoin3.jpgSoutěží se v pěti věkových kategoriích a speciální kategorie je připravena pro profesionální a dobrovolné hasiče.

hasik.jpgMaskotem projektu Dávají za nás ruku do ohně i ostatních vzdělávacích projektů pro děti a mládež je dráček Záchranáček. Ten si klade za cíl připomínat zásady požární prevence, seznamovat s principy ochrany obyvatelstva a informovat o všech důležitých činnostech, které hasiči vykonávají.

info55.jpgSvé příspěvky můžete zasílat nejlépe elektronicky na e-mailovou adresu: michaela.farnikova@grh.izscr.cz, (předmět e-mailu: Dávají za nás ruku do ohně) nebo na adresu MV-GŘ HZS ČR, Kloknerova 26, Poštovní přihrádka 69, 148 01 Praha 414.

info55.jpg Uzávěrka soutěže:  31. července 2019.


info55.jpgSlavnostní vyhodnocení a ocenění vítězů: září 2019
 

info55.jpg
Ke stažení: Leták soutěže (pdf), Přihláška (doc), Podrobné informace k soutěži (pdf)

Kontakt:
Mgr. Michaela Farníková
MV-generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR
Tel.: +420  950 819 659
Mobil: +420 778 111 267
E-mail: michaela.farnikova@grh.izscr.cz

 

Zdroj: GŔ Hasičského záchraného sboru ČR , HZS Plzeňského kraje , Foto HZS Plzeňského kraje

1