False

Zapojte se do fotosoutěže „Hasiči ve fotografii minulosti a současnosti“

Zábava/Hraji s hasiči/Soutěže a hry

09.10.2019 | Česká republika
Zapojte se do fotosoutěže „Hasiči ve fotografii minulosti a současnosti“
Ministerstvo vnitra - generální ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky vyhlašuje fotografickou soutěž u příležitosti 20. výročí vzniku Hasičského záchranného sboru České republiky. 

„Více než 100 000 zásahů ročně, běžná i speciální technika nebo sami hasiči. To vše může být zachyceno na fotografii vypovídající o práci hasičů, jak v minulosti, tak dnes.“

Soutěž probíhá v termínu od 1. října do 30. listopadu 2019. Do soutěže se může přihlásit každý, kdo splní pravidla soutěže a doručí fotografii/fotografie společně s vyplněným Přihlašovacím formulářem nejpozději do 30. listopadu 2019 do 24:00 hodin buď na e-mailovou adresu soutez@grh.izscr.cz nebo poskytovatelem poštovních služeb na doručovací adresu organizátora. Podrobnější informace naleznete v podmínkách fotosoutěže, které jsou součástí Přihlašovacího formuláře.

Odborná porota následně fotografie vyhodnotí a vybere 10 nejlepších, jejichž autoři od nás obdrží ceny. Vítězné fotografie budou vydraženy v aukci ve prospěch Nadace policistů a hasičů.
Zdroj: HZSCR úvodní stránka

1