False

Soutěž o nejhezčí obrázek hasičské techniky budoucnosti

Zábava/Hraji s hasiči/Soutěže a hry

10.09.2019 | Praha/Praha
Soutěž o nejhezčí obrázek hasičské techniky budoucnosti

Soutěž o nejhezčí obrázek hasičské techniky budoucnosti spěje do finále

Generální ředitelství HZS ČR proměnilo v obří galerii. Sešla se zde totiž odborná porota, která měla nelehký úkol, z více než 500 obrázků, které dorazily do soutěže „Dávají za nás ruku do ohně“, vybrat pět nejlepších v každé z 6-ti kategorií. Ze zaslaných obrázků bylo vidět, že budoucnost Hasičského záchranného sboru ČR není lhostejná ani dětem, ani dospělým.

Na obrázcích bylo mnoho zajímavých nápadů, jak v budoucnosti hasit požáry. Od hasicích dronů, přes hasičské UFO, až po šneky, kteří by hasili speciálním slizem. Už nyní je jasné, že budou vyhlášeny i speciální kategorie za neotřelé nápady a zpracování.

O tom, kdo se stane vítězem v každé kategorii, rozhodne přímo generální ředitel HZS ČR genmjr. Drahoslav Ryba a následně i sám všechny výherce ocení při slavnostní vyhlášení v Praze.
Zdroj: úvodní stránka HZSCR