False

Zábava//Hraji s hasiči/Vyhodnocení

05.02.2021 | Česká republika
SOUTĚŽ - Hýbej se s hasiči má své vítěze

Ahoj holky a kluci, ale i dospěláci.

Neuvěřitelná záplava krásných obrázků je tu. Škoda, že nevidíte, tu hromadu zaslaných obrázků. Ať už dětí od 6 do 16 let, a dokonce i vás, dospěláků.

Děkujeme Vám za to, že jste se zapojili do cvičení s hasiči. Dle zaslaných zpráv se vám nejvíce líbilo cvičení s PET lahvemi a prkno, které si dopřáváte dokonce v různých variantách. Za což od nás dostáváte palec nahoru 👍

Věříme, že cvičení si během distanční výuky nebo home office ještě někdy pustíte, abyste se protáhli a odreagovali se.

Soutěž je tedy u konce a my Vám představujeme ty nejhezčí obrázky. Odměníme prvních 10 nejhezčích obrázků od Jakuba, Elišek, Aničky, Nelinky, Honzíka, Vojty, Romana, Jiříka, Michala, Aleše, Leony i Natálie a řady dalších.

Náš maskot dráček Ohniváček už posílá dárečky přímo k vám domů.

Na obzoru je už další soutěž, tak se máte zase na co těšit.

por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí
Zdroj: HZS Pardubického kraje