False

Vyhodnocení soutěže "Hasiči tak, jak je vidím já"

Zábava/Hraji s hasiči/Vyhodnocení

Vyhodnocení soutěže

ViewImage-aspx-(1).jpg
Dne 5.4. 2018 proběhlo na rokycanské radnici vyhodnocení soutěže "Hasiči tak, jak je vidím já"

Hasiči obdrželi letos rekordní počet 259 prací. Soutěže se zúčastnilo 11 ZŠ ORP Rokycany.

Pro velký počet zúčastněných se proto hasiči rozhodli ocenit vždy 5 prací ve 3 kategoriích.
1. kategorie: žáci 1.+2.tř.ZŠ
2. kategorie: žáci 3.-5.tř. ZŠ
3. kategorie: žádi 6.-9. tř. ZŠ

Zvláštní kategorie: 3D (mimořádně JEN tento rok)