False

HZS Jihomoravský kraj//Zábava/ Hasiči vás baví

07.03.2017
Hasiči vyhráli Dortiádu HC Kometa Brno

Fanoušci, partneři klubu, partnerská města, profesionálové a amatéři připravili pro děti z dětských domovů a různých ústavů na padesát krásných dortů. Svým dortem přispěli do 7. ročníku Dortiády i brněnští profesionální hasiči.

Hodnocení dortů probíhalo za přítomnosti odborné komise a veřejnosti. Všem organizátorům a tvůrcům sladkých dobrot se podařil připravit dětem úžasný zážitek. Kromě výstavy dortů byl pro dětí připravený také bohatý doprovodný program v podobě malých kuchtíků. Mohly si nazdobit vlastní koláček, nechat si namalovat obličej nebo se podívat na vystoupení krasobruslařů a turnaj dětí v hokeji. V „obležení“ byla i technika složek integrovaného záchranného systému.

Brněnští hasiči se svým dortem zvítězili v těžké konkurenci v kategorii Partner klubu. Závěr setkání v brněnské hale Rondo byl opravdu sladký – snědlo se všech padesát dortů…

mjr. Ing. Bronislav Kocman - HZS Jihomoravského kraje, ÚO Brno-město