False

30.06.2017
Oslavy hasičů v Uhlířově i s Hasíkem

k.jpg
   V sobotu 24.6.2017 se konala ukázka Hasíka na výročí 125 let založení SDH Uhlířov (okres Opava) na uhlířovském hřišti. Ukázku měla na starosti instruktorka Tereza Martínková a bývalá instruktorka Lenka Franková.

Děti byly nadšené, největší úspěch sklízelo přiřazování magnetek k jednotlivým složkám IZS na čas. Nejrychleji bylo přiřazeno za 12,5 sekundy osmiletou holčičkou z Uhlířova. Ukázka se uskutečnila od 16 do 18.30 hodin. Děti byly ve věku od 2 do 14 let.
kkkk.jpg

Ukázka zaujala hlavně členy spřáteleného sboru z SDH Čtyřkoly. Také byla velmi přínosná pro osmiletého Nikolaje, který se nám svěřil, že nic takového nikdy neviděl, bydlí a chodí do školy v Americe. Tatínek je čech a maminka Američanka. Vzal si spoustu informačních brožur a lačnil po informacích .

Odpoledne bylo super a za celou dobu ukázky jsme neměli čas se ani na chvilku zastavit. Moc děkujeme za poskytnutí propagačních materiálu a za zapůjčení vybavení.

HZS MSK, ÚO Opava