False

Zábava//Společensko-zábavné akce/Hasičský ples

01.02.2017
Hasičský ples SDH Ždírec nad Doubravou
SDH Ždírec nad Doubravou pořádá hasičský ples jako každý rok i v roce 2017.Tradiční hasičský ples, se uskuteční poslední sobotu v měsíci únoru, přesně 25.2.2017 v sousedním městysi Krucemburku v místní sokolovně. O hudební produkci, k poslechu a především k tanci zahraje hudební skupina TRIK.
Organizačně pro vás chystáme velmi bohatou a zajímavou hru o ceny, kde bude o ty hodnotné a zajímavé ceny rozhodovat los v půlnočním čase.
Předprodej vstupenek bude zahájen od 16.1.2017 v papírnictví a galanterii u pí. Mühlfaitové.
Pro zpestření večera se rýsuje další, již čtvrté, vystoupení naší vlastní taneční skupiny "Fire Dance Group" složená výhradně tentokrát (asi) opět pouze ze členů (mužů) našeho sboru. Tato ryze amatérská skupina, která vystupuje pouze jednou do roka, pro vás chystá další strhující vystoupení, které věříme zaujme, nadchne, pobaví, rozesměje a rozproudí každého návštěvníka plesu.
Připraveno bude i samozřejmně občerstvení. Pivo, alko i nealko v klasické nabídce. V kuchyni na vás budou čekat výborné speciality.
Všechny návštěvníky z okolí přivezeme a opět odvezeme dle jízdního řádu svozu, který zde bude včas uveden.
Těšíme se na všechny!!!