False

Příběh o Popelce Pavla Trávníčka provází celým jeho životem.

Zábava/Kultura/Pohlednice z ...

18.12.2017
Příběh o Popelce  Pavla Trávníčka  provází celým jeho  životem.

Pohádkový příběh s popelkou Libuškou Šafránkovou  a princem Pavlem Trávníčkem  rozněžní  každého malého i velkého diváka a nikdy svým příběhem neomrzí..  
34b8f956b38722c8c9322bd12b64ca81.jpg
A tak se není čemu divit, že tento pohádkový příběh se od doby svého vzniku stal nejen vánočním televizním filmem v Česku, ale především i v jiných zemích . Velmi často jej vidí na obrazovkách také diváci v Norsku, Španělsku, ve Spojených Arabských Emirátech a především pak v Německu, kde „Tři oříšky pro popelku“ se filmové zpracování  za více jak 40 let stalo kultovním příběhem pro nové a nové generace .

email-seznam-cz-(1).jpg

A nejen to. Příběh Popelky a krásného prince žije nejen minulostí. Dostalo se mu v tomto roce  v Německu i nového zpracování. Má podobu megashow , která se odehraje v předvánočním čase v Berlině v  Mercedes-Benz Arena i s jedním českých hlavních představitelů  Pavlem Trávníčkem, který v legendárním filmu ztvárnil roli prince.

t.jpg tt-(1).jpg ttt-(1).jpg
             popelka a král                                 královna a král                              režiser a král


Příběh Popelky českého herce  Pavla Trávníčka  provází celým jeho  životem. Tentokrát jej však neuvidíme v roli prince,  ale naopak vystoupí v roli krále . Premiéra  megashow  nazvané  "Drei Haselnüsse für Aschenbrödel"  aneb Tři oříšky pro popelku  se uskuteční ve čtvrtek  21.prosince 2017  v Berlíně v obří Mercedes - Benz Areně, která má  kapacitu  17 000,osob.

         drei-haselnuesse-fuer-aschenbroedel-die-original-familien-show-tickets.jpg

A představní neuvidí jen diváci v Berlíne. Hned  po premiéře a repríze, navazuje turné s tímto pořadem po největších halách a arénách v Německu a Rakousku. Pohádkovou megashow tak uvidí diváci ve více jak 20 městech.


Redakce Hasiči.cz
 

Mercedes-Benz-Arena_c_camera4-(7)_DL_PPT_0.jpg
Více informací:
https://www.mercedes-benz-arena-berlin.de/events/detail/drei-haselnuesse-fuer-aschenbroedel

Informační zdroj :
Návštěva redakce Hasiči.cz v rámci FAM-Trip Tschechische Journalisten Thomas Cook a Tourismus Marketing Gesellschaft Sachsen mbH, Bautzner Straße 45 – 47, 01099 Dresden
Foto: Pavel Trávniček , Tourismus Marketing Gesellschaft Sachsen mbH, Dresden

Napište nám pokud jste pořad Drei Haselnüsse für Aschenbrödel" v některém městě v Německu či Rakousku navštívili. Pošlete nám z vaší návštěvy fotky nebo video, přidejte váš názor, komentář.

Sdílejte tento článek na facebooku

1