Na dálnici se převrátil domíchávač betonu

Žhavé aktuality/Ze světa

03.10.2023 | Solin/ Chorvatsko
Na dálnici se převrátil domíchávač betonu

Řidič byl převezen do nemocnice, ale zatím není známo, jak vážná zranění utrpěl. Policie provádí vyšetřování na místě a pobočka je uzavřena pro dopravu, dokud nebude vozidlo odstraněno.

Domíchávač betonu se převrátil na rychlostní silnici Solin-Klis kolem poledne. Podle policie, k nehodě došlo na odbočce, která spojuje ulici Matoševa v Solinu s výjezdem na rychlostní silnici.

Policie provádí vyšetřování na místě a odbočka je uzavřena pro dopravu, dokud nebude vozidlo odstraněno.

Split: Převrácená domíchávačka betonu na rychlostní silnici Solin - Klis

Také hlásili všechno:

"Na rychlostní silnici DC1 v Solinu před kruhovým objezdem "Bilice" ze směru Klis z důvodu dopravní nehody (převrácení domíchávač) je jízdní pruh pro předjíždění, část silnice mezi DC432 a DC1 je uzavřena, což slouží jako začleněná část silnice na dc1 a směrem do centra Solinu z důvodu úniku ropy na vozovce. Kvůli pracím na rychlostní silnici Solin-Klis poblíž tunelu Orgus ve směru na Dugopolje jede zpomaleně."

Split: Převrácená domíchávačka betonu na rychlostní silnici Solin - Klis

Zdroj: 24sata.hr