Požár rodinného domu

Žhavé aktuality/Ze světa

17.10.2023 | VEĽKÉ LEVÁRE/ Slovensko
Požár rodinného domu

VEĽKÉ LEVÁRE / V obci Veľké Leváre v okrese Malacky začal hořet rodinný dům. Hasiči z domu vytáhli čtyři lidi, kteří byli převezeni do nemocnice. Mluvčí Krajského ředitelství hasičského záchranného sboru (KR HaZZ) v Bratislavě Štefan Koši to řekl agentuře TASR.

Operační středisko zdravotnické záchranné služby (OSZS) Slovenské republiky informovalo na sociálních sítích, že na žádost hasičského záchranného sboru vyslalo k požáru dvě posádky. "Čtyři osoby byly hlášeny jako vdechnuté spaliny," dodala.

"Příčina požáru se vyšetřuje," řekl Kóčin. Incident byl nahlášen krátce po 11:30. "Jedna z místností byla zasažena, plameny se nerozšířily na střechu," řekl Kóčin. Poznamenal, že hasiči po lokalizaci a uhašení požáru odvětrali a zkontrolovali prostory domu termokamerou.

Zdroj: noviny.sk