Střet auta s kamionem

Žhavé aktuality/Ze světa

17.10.2023 | Grins/ Rakousko
Střet auta s kamionem

V úterý ráno se v Grins v tyrolské čtvrti Landeck odehrálo drama! Místní řidič (58) se srazil s nákladním vozem 33letého muže. Pro řidiče auta, který zůstal uvězněný, přišla pomoc příliš pozdě.

Drama se odehrálo kolem 6:45 ráno. Osmapadesátiletý muž jel se svým vozem po tyrolské silnici B171 z Landecku směrem na Pians. Podle policie byl ve vozidle sám a i přes tmu nerozsvítil světlo. "Třiatřicetiletý muž zároveň vyjel s patnáctitunovým kolovým nakladačem z výjezdu z firmy a přejel silnici B171," uvedli vyšetřovatelé.

Vyproštěni se záchrannou technikou, zranění jsou příliš vážná

Obě vozidla se srazila. Osmapadesátiletý muž zůstal uvězněn a hasiči ho mohli zachránit pouze pomocí těžké záchranné techniky. "Muž svým těžkým zraněním na místě nehody podlehl." Tiroler Straße musela být asi na hodinu uzavřena. Na místo byl nasazen hasičský sbor Landeck s 16 muži, hasičský sbor Grins s 22 muži, pohotovostní lékař, pět záchranářů, dvě hlídky landecké policie a odtahová služba.

Zdroj: krone.at