Tragická nehoda v Bratislavě

Žhavé aktuality/Ze světa

29.12.2023 | BRATISLAVA/ Slovensko
Tragická nehoda v Bratislavě

BRATISLAVA / Krátce před 8.30 hodinou byli policisté Krajského dopravního inspektorátu v Bratislavě vysláni do Púchovské ulice, kde došlo k nehodě.

Ve směru od Svätý Jur řidič škodovky narazil do jednoho ze sloupů nadjezdu v Rybničné ulici. Řidič utrpěl zranění, která ho neohrožovala na životě. V plné rychlosti narazil do betonového pilíře nadjezdu. Jedním ze svědků, kteří šli kolem krátce po nárazu, byl náš kolega. "Těsně předtím jsem viděl, jak auto muselo havarovat, protože u něj začala zastavovat první auta a snažila se mu pomoci," řekl svědek nehody Martin Mitošinka.

Náraz byl tak silný, že části vozu zůstaly několik set metrů od nárazu. Řidič zůstal po srážce zaklíněný v autě. Z totálně zdemolovaného auta ho museli vyprostit hasiči. "V době příjezdu hasičů byla ve vozidle zaklíněna jedna osoba, kterou hasiči vyprostili pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení a následně předali posádce RLP," uvedl mluvčí KR HaZZ v Bratislavě Štefan Kočí.

"Ke zraněnému pacientovi jsme vyslali sanitku pro neodkladnou lékařskou pomoc. Osmapadesátiletý muž svým zraněním na místě podlehl," uvedla mluvčí záchranného operačního střediska Petra Klimešová. "Je to asi pátý takový případ za poslední roky," dodal Mitoshinka. Jedná se o nebezpečný úsek, o kterém informujeme poměrně často.

Policisté místo nehody zdokumentovali. Okolnosti nehody jsou stále neznámé.

Zdroj: noviny.sk