Vážná dopravní nehoda na dálnici A3

Žhavé aktuality/Ze světa

21.11.2023 | A3/ Rakousko
Vážná dopravní nehoda na dálnici A3

V pondělí večer došlo k vážné dopravní nehodě na dálnici A3 ve směru na Vídeň, mezi městy Müllendorf a Hornstein (Burgenland). Jednalo se o tři minibusy a osobní automobil. Při srážce byli zraněni celkem čtyři lidé. Jednoho muže musely vyprostit záchranné složky hasičských sborů Müllendorf a Eisenstadt pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení.

V pondělí večer kolem 22:30 došlo na dálnici A3 k vážné nárazu zezadu, do kterého se zapojila čtyři vozidla. Podle ředitelství státní policie cestoval 69letý řidič osobního automobilu se svým 78letým spolujezdcem směrem na Vídeň.

Přesné okolnosti nehody se stále vyšetřují. (Obrázek: BFKD/Prünner)

Přesné okolnosti nehody se stále vyšetřují.

Z dosud neznámých důvodů narazil do auta 69letého muže malý nákladní automobil a následně do dalších dvou malých nákladních automobilů. Všechny kamiony řídili maďarští občané.

78letý muž byl těžce zraněn
V důsledku kolize musel být 78letý spolujezdec z vozidla, který zůstal zaklíněn ve vozidle a utrpěl vážná zranění, vyproštěn záchrannými složkami hasičských sborů Müllendorf a Eisenstadt pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení.

Čtyři lidé byli zraněni při dopravní nehodě na dálnici A3 v oblasti Müllendorf. (Obrázek: BFKD/Prünner)

Čtyři lidé byli zraněni při dopravní nehodě na dálnici A3 v oblasti Müllendorf
.