Zničený transportér na A1

Žhavé aktuality/Ze světa

15.11.2023 | A1/ Rakousko
Zničený transportér na A1
15.11.2023 Na dálnici A1 došlo k vážné dopravní nehodě: Pick-up narazil do návěsu.

Krátce před Asten-St. Florian (Linec-Land) se na dálnici A1 (západní dálnice) srazil malý transportér s návěsem. První fotografie ukazují rozsah problému: dodávka byla doslova roztrhána na kusy. Podle prvotních zpráv byl řidič dodávky nezraněn.

Další nehoda

Bezprostředně po této srážce došlo v blízkosti k další dopravní nehodě. Na místo nehody byly přivolány záchranné složky hasičského záchranného sboru, Červeného kříže, policie a společnosti Asfinag.

V důsledku toho byl uzavřen směr Vídeň. V současné době může docházet k masivním zpožděním mezi křižovatkou Linec a Asten-St. Florian.

Zdroj: heute.at