Děkujeme, opravdu nás to vždy potěší a zahřeje u srdíčka

Žhavé aktuality/Oznámení

27.02.2022 | Pardubice/ Pardubický kraj
Děkujeme, opravdu nás to vždy potěší a zahřeje u srdíčka

To si takhle jdete vyvenčit psa na zahradu a když se vracíte, zjistíte, že nemáte klíče od bytu. Kapsy od bundy prázdné, ať hledáte, jak hledáte, prostě klíče nenajdete. Jenže v uzamčeném bytě spí malá holčička. Hlavou vám v tu chvíli prolétnou snad úplně všechny strašlivé situace, které se mohou v ten okamžik stát, když se holčička probudí a možná vyleze z postýlky...

Takovou situaci jsme si nevymysleli, ta se opravdu nedávno v Pardubicích stala a možná si vzpomenete, že se něco podobného přihodilo i vám. Přítel ženy nečekal a ihned přivolal hasiče, kteří bleskurychle dveře bytu otevřeli a ze všech zúčastněných v mžiku spadl ohromný kámen ze srdce. „Byl to takový fofr, že jsme se nestačili divit. Jsme si vědomi, že to byl asi možná i zbytečný výjezd, a tak jsem chtěl poděkovat za opravdu skvělý zásah. Jste borci, a proto jsem vám chtěl s přítelkyní poděkovat alespoň dobrou pizzou, děkujeme,“ uvedl s velkou pokorou mladý muž z Pardubic, který nechal pro zasahující hasiče přivézt pizzu.

Takových poděkování za zásahy nebývá moc, o to víc nás to potěší.

Připomínáme ale, že otevření bytu provádí hasiči pouze, hrozí-li nějaké nebezpečí z prodlení, jinak doporučujeme volat zámečníka.

por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí

Zdroj: HZS Pardubického kraje