Hasičská svatba

Žhavé aktuality/Oznámení

04.10.2022 | Pardubice/ Pardubický kraj
Hasičská svatba

Svatba je jednou z nejvýznamnějších a nejkrásnějších událostí v životě. My tu jednu máme, a to hasičskou. Náš příslušník David Netolický sloužící na stanici v Pardubicích o víkendu řekl „ANO“ své přítelkyni Vendulce. Nebyla by to pořádná hasičská svatba, kdyby jeho kolegové něco vtipného nevymysleli. Kolegové spolu s dobrovolnými hasiči ze Svídnice nachystali novomanželům pořádný zátah. David s Vendulkou jsou totiž vášniví cyklisté, a tak museli společně vyměnit duši v kole, a to nejen společně, ale navíc každý jen jednou rukou. Potom následovalo přeříznutí trochu většího polínka, aby si zajistili teplo domova, a nakonec museli uhasit hořící domeček vyrobený z kartonu. Při hašení jim rádi pomohli i svědkové. Přejeme čerstvým manželům hodně lásky, štěstí, zdraví a žádné mráčky ve vaší společné cestě životem.

por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí

Zdroj: HZS Pardubického kraje