Na stanici v Písku přivítali své bývalé hasiče

Žhavé aktuality/Oznámení

29.11.2019 | Písek/ Jihočeský kraj
Na stanici v Písku přivítali své bývalé hasiče

Ve čtvrtek 28. listopadu proběhlo od 13. hodin na písecké stanici předvánoční setkání přibližně třech desítek bývalých příslušníků a občanských zaměstnanců, kteří pracovali u Hasičského záchranného sboru v Písku. 

Po zahájení ředitele HZS Jihočeského kraje, územního odboru Písek plk. Lubošem Broulimem byla všem zúčastněným umožněna prohlídla celé stanice, kde bývalí hasiči mohli posoudit, kam postoupil vývoj v požární technice a veškeré v současné době používané technologii od doby, kdy oni u profesionálního sboru pracovali. Součástí prohlídky bylo i nové zrekonstruované ubytování pro sportovce a prostory v tělocvičně včetně kryté požární sportovní věže.
V průběhu celé akce byly našim bývalým hasičům promítány fotografie z hasičských akcí mapujících minulost i současnost hasičů v Písku. Při drobném občerstvení si všichni přítomní mohli zavzpomínat na "staré dobré časy". Celé odpoledne se neslo ve velmi přátelské atmosféře, k čemuž jistě přispěla i hojná účast. Na naši akci dorazilo přibližně devadesát procent všech pozvaných, čehož si velice vážíme.
Zdroj: HZS Jihočeského kraje