Na základě rozvolňování opatření spojených s pandemií obnovujeme rozsah úředních hodin

Žhavé aktuality/Oznámení

20.04.2020 | Pardubický kraj

Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje, na základě rozvolňování opatření spojených s koronavirovou pandemií, od pondělí 20. dubna obnovuje rozsah úředních hodin.

Pondělí a středa od 8 do 17 hodin.

Přesto, že se postupně vracíme ke standardním úředním hodinám, všechna ostatní opatření pro snížení rizika infekce koronavirem zůstávají v platnosti.

Tedy i nadále platí zákaz návštěv v prostorách HZS Pardubického kraje a dále z preventivních důvodů jsou uzavřeny pro veřejnost všechny hasičské stanice v kraji. I nadále doporučujeme občanům, aby volili komunikaci především telefonickou a e-mailovou.

Zdroj: HZS Pardubického kraje
Foto: ilustrační