Noví příslušníci složí služební slib na Horním náměstí v Olomouci

Žhavé aktuality/Oznámení

13.06.2023 | Olomouc/ Olomoucký kraj
Noví příslušníci složí služební slib na Horním náměstí v Olomouci

Na Horním náměstí v Olomouci se v úterý 20. května od 15 hodin uskuteční Slavnostní služební slib policistů a hasičů. Součástí ceremoniálu bude také předání ocenění příslušníkům obou bezpečnostních sborů za příkladnou dlouholetou službu.

DEN POLICIE ČR .jpg

Doprovodný program pro veřejnost odstartuje již v 10 hodin dopoledne, děti i dospělí si budou moci prohlédnout moderní výjezdová vozidla, jako jsou například hasičské cisterny, výšková technika, týlový kontejner či služební policejní automobily. K vidění bude jak hasičské, tak policejní zásahové vybavení. Akci zakončí v 16 hodin koncert Hudby Hradní stráže a Policie České republiky.

Slavnostní událost organizuje Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje a Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje a koná se u příležitosti oslav založení PČR. Pro veřejnost je zdarma.

Zdroj: por. Mgr. Lucie Balážová
HZS Olomouckého kraje