Poděkování za přispění do sbírky pro rodinu nprap. Luboše Viterny

Žhavé aktuality/Oznámení

Poděkování za přispění do sbírky pro rodinu nprap. Luboše Viterny

odborsdruzhas.jpghzs3.jpgpodekovani.gif

Vážení přátelé, kolegové hasiči, záchranáři, policisté a všichni kdo jste pomohli.

Dovolte nám, abychom vám všem srdečně poděkovali  jménem základní organizace odborového svazu hasičů Tachov za vaši pomoc v podobě příspěvku na veřejnou sbírku věnovanou rodině tragicky zesnulého hasiče, kolegy a v neposlední řadě kamaráda nprap. Luboše Viterny, který sloužil od roku 2002 na požární stanici v Tachově.

ViewImage-1.jpg

foto: archiv HZS PK/Nprap. Luboš Viterna byl oddaným hasičem z Tachova, který zachraňoval životy jiným. O ten svůj ale tragicky přišel v úterý 22. května, kdy se mu stala osudnou nehoda na motorce.

ViewImage-aspxj.jpg

Především díky vám se podařilo od 1.6.2018 do 31.12.2018 vybrat 352 013,- Kč. Tyto prostředky budou předány Lubošově rodině.

Za ZO OSH Tachov Pavel Prokeš

Tiskový odbor HZS Plzeňského kraje