Pořád na nás myslíte a my vám za to opět děkujeme!

Žhavé aktuality/Oznámení

19.05.2020 |  Pardubický kraj
Pořád na nás myslíte a my vám za to opět děkujeme!

Dnem (17. května 2020)  by měl skončit nouzový stav, který byl vyhlášen 12. března 2020 kvůli pandemii koronaviru. Vaše podpora je ale nekončící. My velice děkujeme za to, že nám stále přinášíte dary.

Například rodiny Tomáškova, Brázdova i Farkašova přinesly pitný režim, kávu i sladkosti osobně hasičům na stanici do Pardubic.

Dva balíky tolik potřebných roušek i 12 litrů dezinfekce přinesl hasičům na stanici do Chrudimi přímo majitel firmy ERA-PACK J. Lörincz.

Děkujeme i za milý dopis paní místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR Miluši Horské a její poděkování ještě na hasiče čeká v podobě krásného představení dětí ze školy Svítání.

Poděkování si také zaslouží všichni z restaurace Gourmet Lounge a Koupák, kteří denně vařili kolem třiceti jídel záchranářům, hasičům, policistům a městským policistům v Lanškrouně. Tam se také ti, kteří jsou v boji s koronavirem v první linii, domluvili a přesně po 14 dnech rozvozu, společně přijeli před restauraci Gourmet Lounge v Purkyňově ulici, kde houkáním, blikáním a potleskem vyjádřili své poděkování za velkou podporu v době nouzového stavu.

Patnáctičlenná partička lidí, která si říká Pardubáci fcb 1922, přišla dnes 17. května odpoledne na hasičskou stanici do Pardubic a předala hasičům energetické drinky, poukaz na pizzu, vody, džusy, n prostě spoustu dobrot. „Rozhodli jsme se, že dar předáme právě hasičům, a to proto, že i někteří z nás jsou dobrovolnými hasiči, jste prima, že pomáháte v této hrozné době a nás zase napadlo pomoci vám,“ řekl za skupinku fotbalistů Tomáš.

Děkujeme Vám všem a Vaší podpory si nesmírně vážíme!

por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí
Zdroj: HZS Pardubického kraje