Přímý přenos ze mše svaté

04.05.2020 | Praha/ Praha
Přímý přenos ze mše svaté

Je i video mše svaté...

4. 5. 2020 - Hasičský záchranný sbor České republiky uctí hasiče, kteří zahynuli ve službě, a také jako poděkování pro všechny, kteří z „boje“ neutekli, pravidelnou mší svatou v den svátku sv. Floriána, patrona všech hasičů.

Dne 4. května 2020, od 18:00 hodin, bude sloužit tuto mši svatou Jeho Eminence, Dominik kardinál Duka OP, v kostele sv. Jana Nepomuckého v Praze na Hradčanech.

Video zde: Mše svatá

Tato mše svatá bohužel nebude přístupná pro veřejnost. S ohledem na omezené možnosti pořádání podobných událostí, a protože jsme nechtěli  porušit tradici, ani připravit naše kolegy a přátele o možnost se této mše zúčastnit, jsme se dohodli s TV Noe, že z této mše svaté odvysíláme přímý přenos. Mši svatou bude rovněž přenášet Radio Proglas. S ohledem na aktuální situaci a zapojení hasičů do opatření v souvislosti s koronavirem lze předpokládat zájem ze strany diváků či posluchačů, proto tuto mši svatou budeme od 18. hodiny také streamovat.
Zdroj: úvodní stránka HZSCR