SPARTA VZDÁVÁ HOLD #14

Žhavé aktuality/Oznámení

25.01.2023 | Česká republika
SPARTA VZDÁVÁ HOLD #14
Největší dobročinný projekt české extraligy je zpátky! Sparta vzdá už počtrnácté hold všem záchranářům, vojákům, policistům a hasičům. Právě na motivy hasičské uniformy budou připraveny další speciální dresy.

Sparta_dresy.png

Projektu Sparta vzdává hold budou věnované zápasy v neděli 22. ledna proti Mladé Boleslavi a ve středu 25. ledna s Litvínovem, kdy se navíc můžete těšit na další speciální ceremoniál.

V uplynulém ročníku se podařilo téměř zdvojnásobit dosud nejvyšší vybranou částku – na konta tří nadací integrovaného záchranného systému se podařilo vybrat 1.104.350 korun! Za celou historii projektu činí kompletní vybraná částka 5.343.438 korun.

Kromě dobročinných aukcí dresů je znovu možné přispívat přes server Donio.cz, kde si můžete opět zakoupit spoustu jedinečných zážitků i hokejových artefaktů.

Zdroj: úvodní stránka HZSCR, Záchranný útvar HZSCR