Volné služební místo – stavební prevence

07.11.2022 | Sokolov/ Karlovarský kraj
Volné služební místo – stavební prevence

Nabízíme volnou pozici na pracovišti prevence Územního odboru Sokolov

Ředitel HZS Karlovarského kraje prodloužil lhůtu pro podání přihlášek do výběrového řízení na obsazení služebního místa komisař – stavební prevence. Jedná se o pozici na Pracovišti prevence, OOB a KŘ HZS Karlovarského kraje na Územním odboru v Sokolově. Předpokládaný termín ustanovení na služební místo je od 1. prosince 2022.

Požadavky na volné služební místo jsou:

- minimální stupeň vzdělání: vyšší odborné či vysokoškolské v bakalářském studijním programu

- věk minimálně 18 let

- bezúhonost a způsobilost k právním úkonům

- fyzická, zdravotní a osobnostní způsobilost k výkonu služby

Nutno splňovat též zaměření vzdělání:

• Požární ochrana nebo IZS nebo Krizové řízení nebo ochrana obyvatelstva
  • nebo Technické.

Přihlášku do výběrového řízení je nutné podat písemně na personální oddělení HZS Karlovarského kraje. K přihlášce musí být doloženy tyto náležitosti: ověřená kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání a profesní životopis.

Termín pro podání přihlášek je do 25. 11. 2022

V příloze je přiložený pokyn ředitele HZS, kde jsou uvedeny všechny informace o vyhlášeném výběrovém řízení.

Zdroj: HZS Karlovarského kraje
Foto: ilustrační