Vstup do budov HZS Zlínského kraje jen v roušce

Žhavé aktuality/Oznámení

30.07.2020 | Zlínský kraj
Vstup do budov HZS Zlínského kraje jen v roušce

(30.07.2020) Prosíme veřejnost o ohleduplnost. V případě osobní návštěvy si vždy nasaďte roušku.

Z důvodu snížení rizika zavlečení nákazy koronaviru do řad příslušníků a zaměstnanců Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje je s okamžitou platností povolen vstup do budov stanic profesionálních hasičů ve Zlínském kraji  pouze v roušce.

Žádáme veřejnost, aby byla ohleduplná a respektovala toto nařízení a v případě potřeby prioritně využívala k vyřizování jakýchkoliv záležitostí především elektronickou komunikaci či telefonní komunikaci dle kontaktů uvedených na webových stránkách http:// www.hzscr.cz/clanek/kontakty-436349.aspx  Avšak vyjma předkládání projektové dokumentace, tu je nutné odevzdat v tištěné podobě!!!

Děkujeme za pochopení a respektování tohoto nařízení.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje
Zdroj: HZS Zlínského kraje