Za pomoc a podporu byl dnes oceněn Zdeněk Pohlreich

Žhavé aktuality/Oznámení

07.08.2020 | Praha/ Praha
Za pomoc a podporu byl dnes oceněn Zdeněk Pohlreich
7.8.2020 Dnes přijal pozvání na centrální stanici Zdeněk Pohlreich - Oficiální fanklub. Ředitel pražských hasičů mu poděkoval za pomoc a podporu, kterou našemu sboru on a jeho spolupracovníci dávali. Ředitel pražských hasičů plk. Luděk Prudil mu předal medaili HZS hl. m. Prahy.

Připomenutí: Koronavirus v Česku
Nikdy se nám nepodaří poděkovat všem lidem/firmám, kteří nás jakýmkoliv způsobem podpořili. Ale nechceme na vás zapomínat.

Poděkování patří Zdeněk Pohlreich - Oficiální fanklub, Jan Punčochář - šéfkuchař, Janu Stejskalovi (Středisko praktického vyučování Vinohrady #sspv), Tomáši Křikavovi (Osteria Da Clara) a jejich týmům, šéfkuchařům, kuchařům, pomocníkům, poskytovatelům aut na rozvoz, řidičům, poskytovatelům prostor na vaření a všem, kteří přes měsíc a půl přispívali na transparentní účet, ze kterého mohly být placeny obědy pro ty, kteří byli v této těžké době postaveni do první linie a zajišťovali bezpečí a zdraví našich obyvatel.
Měsíc a půl. V průměru 1600 porcí denně. Mezi strávníky patřili po celou dobu i pražští hasiči, kteří v nejhorší chvíli měli mezi sebou 31 nakažených kolegů a přes 100 dalších jich bylo v karanténě. Sloužili v minimálních stavech, změnil se režim na stanicích, rapidně se zpřísnily podmínky služby a ochrany.
Nebylo to jednoduché pro nás ani pro vás, ale tento každodenní dar nám vždy pomohl a zpříjemnil den. Již se pomalu vracíme do standardního režimu a jsme rádi, že i tito lidé mohou zase pracovat tak, jak jsou zvyklí.
Držme jim palce stejně tak, jak oni fandili nám - hasičům, zdravotníkům, policistům a dalším.

Zdroj: facebook HZS Praha