Hasiči tradičně besedovali v základní škole v Přelouči

Žhavé aktuality/Oznámení

25.10.2022 | Přelouč/ Pardubický kraj
Hasiči tradičně besedovali v základní škole v Přelouči

Dnes, v úterý 25. října, jsme již tradičně besedovali s dětmi na ZŠ Smetanova v Přelouči. Když píšeme tradičně, tak myslíme, že do této školy jezdíme opravdu pravidelně, a to 20 let a vždy ve stejný termín, tedy před podzimními prázdninami. Povídáme si s dětmi nad druhém stupni o tom, co dělají hasiči, jak se mají děti zachovat při dopravní nehodě nebo když se vaření doma v kuchyni vymkne z rukou a promění se v požár na plotně. Nebo co udělat při jakékoliv jiné mimořádné události, u které se můžeme ocitnout.

Třešničkou na každoročním povídání je ukázka hasičů – zásah u dopravní nehody a seznámení s činností hasičů a poskytování první pomoci.

Jsme rádi, že tak dlouho spolupracujeme se základní školou a že i děti dávají vždy bedlivý pozor a ani letos nechyběly všetečné otázky. A to nás těší, protože zpětná vazba je velmi důležitá.

Dětem přejeme krásné podzimní prázdniny a za rok se opět těšíme na viděnou.

por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí

Zdroj: HZS Pardubického kraje