Dětem se u nás na stanicích líbí

Žhavé aktuality/Pozvánka

23.08.2021 | Pardubice/ Pardubický kraj
Dětem se u nás na stanicích líbí

Zavítejte už tuto středu do Atria Paláce Pardubice a přijďte na stanoviště hasičů

Rádi vás vidíme, a ještě raději máme, když na hasičské stanice přijdou děti. Ty to u nás prostě baví. Třeba právě teď, kdy k nám zavítají děti z různých příměstských táborů. A i když ještě stále můžeme přijímat návštěvy omezeně, ukážeme vám techniku, vybavení a povíme vám vše, co musí hasiči ovládat, umět a zvládnout, a ještě si odnesete malé drobnosti na památku.

Nestihli jste během prázdnin navštívit hasičskou stanici? Nevadí, dorazit můžete už tuto středu, tedy 25. srpna, do Atria Paláce Pardubice na akci Zpátky do školy, kde u hasičského stanoviště splníte pár úkolů a třeba si odnesete i zajímavé ceny. Nezapomeňte už tuto středu v Atriu Paláci Pardubic od 9 do 17. hodin.

My se na vás těšíme. Přijdete všichni?

por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí

Zdroj: HZS Pardubického kraje