Hasiči součástí Retroměstečka

Žhavé aktuality/Pozvánka

10.09.2021 | Pardubice/ Pardubický kraj
Hasiči součástí Retroměstečka

Už máte plány na víkend? Ještě ne? My pro vás máme tip. Co zkusit Retroměstečko?

Báječný víkend slibuje projekt pro celou rodinu. Seznamuje s tradicemi a úspěchy naší republiky napříč různými obory. Seznámíte se třeba s prací hasičů a integrovaného záchranného systému, bezpečnostních složek státu i firem působících na obranné platformě. Kromě toho se těšte také na auto – moto veterány, statická stanoviště, tankovou arénu, staré a dobové hračky, předměty i různou techniku a zajímavosti, které pyšně vystupovaly pod značkou Made in Czechoslovakia.

Zavítejte i ke stanovišti hasičů, kde si můžete vyzkoušet například dětskou verzi nejnáročnější hasičské soutěže TFA – nejtvrdší hasič přežívá. Ve stánku jsou připraveny soutěže a pochopitelně také krásné odměny.

Těšíme se na vás.

por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí