Jak jsou hasiči daleko od Náchoda?

Žhavé aktuality/Pozvánka

30.08.2021 | Velké Poříčí/ Královéhradecký kraj
Jak jsou hasiči daleko od Náchoda?

Oslavte s námi v sobotu 4. 9. 2021 50. výročí profesionálních hasičů v okrese Náchod.

Pojďte s námi v sobotu 4. 9. 2021 zjistit, jak jsou daleko hasiči od Náchoda - aneb za profíky do Velkého Poříčí! Oslavíte tak s námi 50. výročí působení profesionálních hasičů v okrese Náchod.

Cíl cesty jsme museli přesunout z areálu HZS na prostranství u hasičské zbrojnice ve Velkém Poříčí (Poříčská 552). I přesto doufáme, že se s Vámi na trase i v cíli uvidíme v hojném počtu. Těšíme se na Vás!

🚶🚴 TRASA: Pěšky nebo na kole po cyklostezce od hasičské zbrojnice v Bělovsi s možností vyzkoušet si hasičskou práci s plněním hasičských disciplín. Nabízíme také možnost dopravy hasičským autobusem z Bělovsi do Velkého Poříčí (ovšem bez absolvování disciplín).

FB - VP.jpg

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje