Již poosmé vzdá SPARTA hold všem záchranářům

HZS ČR

24.01.2017
Již poosmé vzdá SPARTA hold všem záchranářům
Letos s podtitulem LEGENDY LEGENDÁM. 17. 1. 2017 (Nicole Zaoralová) - Tradiční akce, ovšem opět s novým motivem. Sparta vzdává hold již poosmé v historii a navazuje tak na úspěšné předchozí ročníky – tentokrát s podtitulem Legendy legendám. Dlouholetý projekt na podporu složek integrovaného záchranného systému v této sezoně vyvrcholí dvěma domácími zápasy na přelomu ledna a února, na něž budou do ochozů O2 arény tradičně pozvány tisícovky hasičů, policistů, záchranářů a zástupců armády.
Na co se mohou diváci těšit:

V neděli 29. ledna od 17,00 hodin se proti sobě postaví HC SPARTA PRAHA a HC Oceláři Třinec
a v pátek 3. února od 18,30 změří na ledě své síly HC SPARTA PRAHA a HC Olomouc.

Obě střetnutí odehrají sparťané opět ve speciálních dresech, které půjdou následně do aukce. Její výtěžek bude přidán k výnosu z dražby výročních dresů z prosince 2016 a společně poputují na konto Nadace policistů a hasičů a Vojenského fondu solidarity.
Předání sponzorského šeku Nadaci policistů a hasičů se uskuteční na slavnostním zápase v pátek 3. února 2017. Tohoto zápasu se zúčastní i generální ředitel Hasičského záchranného sboru ČR genmjr. Ing. Drahoslav Ryba.
Po velmi úspěšném ztvárnění hasičských uniforem z minulé sezony jsme se v tomto ročníku rozhodli vytvořit dresy, které odkazují na činnost záchranářů. Nejedná se o klasické oranžové odění, nýbrž o červené uniformy, které se používaly dříve,říká Tomáš Zetek, tiskový mluvčí klubu. Tradiční charitativní motiv akce Sparta vzdává hold kromě aukce těchto dresů doplní i osobní účast hrdinů z řad záchranářů, hasičů, policistů a vojáků na zmíněných kláních.
Více o Nadaci policistů a hasičů na www.nadacepah.cz
Kontakt:
kpt. Mgr. Nicole Zaoralová