Přijďte na punč s hasiči. Podpoříte děti z dětského domova

Žhavé aktuality/Pozvánka

07.12.2022 | Olomoucký kraj
Přijďte na punč s hasiči. Podpoříte děti z dětského domova

Adventní čas je spojený s mnoha charitativními a benefičními událostmi, které pomáhají potřebným. Hasičům není pomoc druhým samozřejmě cizí. Tradičně proto před svátky prodáváme punč a výtěžek z prodeje pak putuje na dobročinné účely.

Po dvouleté pauze se vrátíme na olomoucké vánoční trhy a budeme prodávat punč pro dobrou věc. V neděli 11. prosince od 16.30 můžete přijít ke stánku Dobrého místa pro život a koupí lahodného horkého nápoje podpořit děti z olomouckého dětského domova, kterým půjde celý výtěžek benefiční akce.

Vánoční punč.png

Vánoční punč prodávají také hasiči v Jeseníku na Masarykově náměstí. Tradičně pořádají charitativní akci na zlatou neděli, která tentokrát vychází na 18. prosince. V centru města budou od 8 do 20 hodin. Výtěžek poputuje covidovému oddělení jesenické nemocnice jako poděkování za spolupráci a péči během koronavirové pandemie.

Rádi se s vámi na obou benefičních akcích potkáme, pohovoříme a v adventním čase podpoříme ty, kteří to potřebují

Zdroj: por. Mgr. Lucie Balážová
HZS Olomouckého kraje