Vítáme Vás

na novém webovém serveru www.hasici.cz

12.01.2017

Naše webové stránky, které jsou od 11.ledna 2017 zpřístupněny široké veřejnosti, jsou navrženy s mottem „Vše o hasičích na jednom místě“. Náš informační server, který se objevil v nabídce webů s hasičskou tematikou, chce oslovovat široké spektrum odborné i laické veřejnosti s cílem přinášet a nabízet co nejvíce aktuálních i důležitých informací o práci a činnostech profesionálních i dobrovolných hasičských sborů ČR. Náš cíl je, aby každý z Vás návštěvníků stránek našeho webu, našel v dílčích sekcích informaci, která jej zaujme.

V rámci snahy  pravidelného přinášení co nejvíce aktuálních informací bychom proto rádi uvítali a navázali spolupráci s Vámi, čtenáři našich stránek.

Staňte se našim externím dopisovatelem, fotografem, kameramanem, který nám bude zasílat příspěvky s nejnovějšími informacemi o dění hasičského sboru ve Vaší obci.
Pojďte s námi vytvářet prostřednictvím Vašich zajímavých  příspěvků, pozvánek, postřehů, fotografií či videí  jednotlivé sekce webu hasici.cz zajímavější, poutavější a hlavně co nejaktuálnější svým obsahem.

Pište a informujte nás o všem, co se děje ve Vaší obci, kraji při každodenní činnosti Vašich hasičů. Informujte, prostřednictvím stránek našeho webu,  širokou veřejnost v ČR o činnostech a aktivitě  Vašich hasičů. Zviditelníte tím nejen sebe, ale především Vaši obec i Váš hasičský sbor u širokého spektra čtenářů našich stránek.

Dovolujeme si Vás zároveň požádat: „Informujte o hasičském webu „Vše o hasičích na jednom místě“ i Vaše známé a přátele „ neboť i oni mohou na stránkách najít informace, které je zaujmou .

Těšíme se již dnes na Vaše příspěvky, informace, pozvánky, fotografie … které rádi zařadíme dle obsahového sdělení a povahy do dílčích sekcí . Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pište nám a své příspěvky zasílejte  na e-mail adresu: redakce@hasici.cz.

V případě bližšího Vašeho zájmu o vzájemnou spolupráci, Vám poskytneme více informací.

Redakce hasici.cz