Kandidatura Ing. Zdeňka Nytry na post viceprezidenta CTIF na další funkční období

GŘ HZS ČR//Žhavé aktuality/Z regionů

17.01.2019

ctif-zn.png
Členové Českého národního výboru CTIF v hlasování per rollam rozhodli podpořit kandidaturu Ing. Zdeňka Nytry na post viceprezidenta CTIF i pro další funkční období 2019 - 2022.

xx.jpg
Ing. Zdeněk Nytra

Volby do Výkonného výboru CTIF se uskuteční dne 19. července 2019 v Martigny (Švýcarsko) v rámci Shromáždění delegátů CTIF (Delegates Assembly).

Ing. Zdeněk Nytra byl zvolen viceprezidentem CTIF pro období 2015 - 2019 v chorvatském Zábřehu dne 3. září 2015. V souladu s interními pravidly CTIF může tuto funkci v případě znovuzvolení vykonávat ještě po další funkční období.

ctif.jpg

V CTIF má v současnosti na starosti Komisi vedoucích mládeže a je členem Komise mezinárodních hasičských soutěží. Podílel se na organizaci Sportovních hasičských soutěží ve Villachu v roce 2017 a podílí se na přípravě a organizaci Sportovních hasičských her mládeže ve Švýcarsku v roce 2019.

Český národní výbor CTIF je přesvědčen, že rozsáhlé zkušenosti Ing. Zdeňka Nytry na mezinárodním poli hasičských soutěží CTIF přispějí dalšímu rozvoji CTIF.

pplk. Ing. Martina Rosenbaumová - kancelář generálního ředitele HZS ČR / tajemník ČNV CTIF
MV-generální ředitelství HZS ČR