Koncert pro hasiče za zásah v Českém Švýcarsku

GŘ HZS ČR//Žhavé aktuality/Z regionů

14.09.2022 | Praha 7/ Praha
Koncert pro hasiče za zásah v Českém Švýcarsku

Na pražském výstavišti se v pátek 9. září 2022 konal koncert pro hasiče a další složky IZS. Ministerstvo vnitra a Generální ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky tak poděkovalo všem za obrovské nasazení při požáru v Českém Švýcarsku.

Generální ředitel a ministr vnitra vítají hasičeGenerální ředitel a ministr vnitra vítají hasičeGenerální ředitel a ministr vnitra vítají hasiče

„V Hřensku jsem vám slíbil, že pro vás uspořádáme koncert, abyste mohli přijít se svými rodinami a kamarády na něco dobrého k jídlu a pití a užít si zábavu jako odměnu za to obrovské nasazení při zdolávání nejrozsáhlejšího požáru v novodobé historii České republiky. A teď tady spolu stojíme. Dobře se bavte!“ Těmito slovy přivítal generální ředitel Vladimír Vlček na tři tisíce hasičů. Společně s ministrem vnitra Vítem Rakušanem poděkovali nejen jim, ale i jejich rodinám a přátelům, protože požár takového rozsahu byl těžkou zkouškou pro všechny.

Poděkování patří i partnerům, díky kterým se akce mohla uskutečnit, také moderátorce Janě Peroutkové, díky které se akce stala krásnější, a hlavně všem kapelám*, které kvůli hasičům překopali celý svůj program a do svého vystoupení šli se stejným nasazením, jako hasiči do boje proti požáru.

*Trautenberg , Chinaski, Ivan Mládek, Kurtizány z 25. avenue, Michal Pavlíček a hosté

Partneři koncertu pro hasiče

Zdroj: úvodní stránka HZSCR