Největší požáry včerejšího dne

HZS Středočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

08.08.2017
Největší požáry včerejšího dne
Během včerejšího dne, 7.8. 2017,  vyjeli hasiči k 77 požárům, což je o polovinu víc než je průměr, ten činí 51 požárů denně. Dále vyjížděli hasiči k 67 dopravním nehodám a 166 technickým pomocem.

Největší požáry včerejšího dne, pondělí 7. srpna 2017

Okres Klatovy, Zavlekov
Třináct jednotek hasičů likvidovalo následky požáru části hospodářského stavení. Škoda způsobená požárem byla vyčíslena na 1 mil. Kč a jako jeho příčina byla stanovena nedbalost při obsluze topidla. Nedošlo zde k žádnému zranění.
Okres Tachov, Kočov
Dvě jednotky hasičů likvidovaly následky požáru motocyklu po dopravní nehodě. Motorkář nehodu nepřežil.
Okres Tachov, Kladruby
Čtyři jednotky hasičů likvidovaly následky požáru traktoru s balíkovačem. Škoda způsobená požárem byla předběžně vyčíslena na 1,8 mil. Kč a jako jeho příčina byla stanovena technická závada na traktoru.

Okres Mladá Boleslav, Vlkava
Devět jednotek hasičů likvidovalo následky požáru traktoru s valníkem, od kterého se dále rozšířil na pole. Škoda způsobená požárem byla vyčíslena na 2 mil. Kč a jeho příčina zůstává v šetření.
S pozdravem,

kpt. Mgr. Nicole Zaoralová