Výstupy z hlasování per rollam

GŘ HZS ČR//Žhavé aktuality/Z regionů

15.09.2021 | Česká republika
Výstupy z hlasování per rollam

15. 9. 2021 (Martina Rosenbaumová) - Členové Českého národního výboru CTIF byli dne 3.9.2021 požádáni o hlasování per rollam k otázce národní kvalifikace pro soutěž družstev mládeže CTIF 2022 a k blížícímu se Shromáždění delegátů CTIF (Delegates´Assembly) ve Francii.

Výstupem z hlasování per rollam jsou následující usnesení:

1. Český národní výbor CTIF pověřuje Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska uspořádáním národní kvalifikace v říjnu 2021 za účasti zahraničních rozhodčích pro soutěž CTIF 2022 (družstva mládeže).

ČNV CTIF bude nominovat 3 družstva. Z toho družstvu dívek z SDH Písková Lhota uděluje přímou nominaci za zisk medailového umístění v Martigny v roce 2019.

Další dvě družstva budou nominována jako první dvě v celkovém pořadí z národní kvalifikace bez rozlišení kategorií.

2. Český národní výbor CTIF pověřuje předsedu výboru, genmjr. Ing. Vladimíra Vlčka, Ph.D., MBA, účastí na jednání Delegates´ Assembly CTIF 2021 ve Francii (Marseille) dne 15. října 2021.

pplk. Ing. Martina Rosenbaumová
kancelář generálního ředitele HZS ČR / tajemník ČNV CTIF