Další nehoda u které bylo nutné vyproštění zraněných osob.

HZS Jihočeský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Další nehoda u které bylo nutné vyproštění zraněných osob.
Ve čtvrtek ,28. prosince 2017,  v podvečerních hodinách přijalo Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje informaci o další nehodě, u které bude pravděpodobně nutné vyproštění zraněných osob.
ss.jpg
Nehoda se podle ohlášení stala u Ledenic, části obce Zborov. K nehodě byly v 16:31 hodin vyslány obě českobudějovické jednotky, a to ze stanic České Budějovice a Suché Vrbné.
Průzkum na místě nehody potvrdil, že se jedná o nehodu osobního auta, ve kterém zůstala zaklíněna jedna zraněná osoba. Zasahující hasiči ji okamžitě začali vyprošťovat a již po několika minutách ji předávali zdravotníkům ZZS. Zároveň s vyproštěním zajistili havarované auto protipožárním opatřením. Zásah jednotky ukončily okolo 17. hodiny úklidem vozovky.

Vendula Matějů, tisková mluvčí - HZS Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj