Další středeční tragická nehoda na jihočeských silnicích.

HZS Jihočeský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Další středeční tragická nehoda na jihočeských silnicích.
nehoda.jpgVážná nehoda se stala ve středeční podvečer, 6.listopúadu 2017, ve Strunkovicích nad Volyňkou.
Srazily se zde osobní automobil s nákladním. Nehoda byla na Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje ohlášena v 19:30 hodin.

Operační důstojníci na místo vyslali profesionální hasiče ze stanice Strakonice s rychlým zásahovým automobilem a cisternou. Hasiči z havarovaného osobního auta značky Chevrolet vyprostili zraněnou řidičku.

Okamžitě si jí převzali zdravotníci ZZS. Jejich lékař však shledal zranění řidičky neslučitelná se životem a konstatoval smrt. Zasahující strakonická jednotka prověřila, že ani u jednoho z aut nemůže dojít ke vzniku požáru.

d.jpg
Nehodu pak šetřila Policie ČR, která vozovku v místě nehody zcela uzavřela. Hasiči zásah ukončili po 22. hodině závěrečným úklidem vozovky poté, co byla vozidla z místa nehody odtažena.

Vendula Matějů, tisková mluvčí - HZS Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj