Dramaticky vypadající nehoda se nakonec obešla bez vyproštění

HZS Jihočeský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

30.08.2018
Dramaticky vypadající nehoda se nakonec obešla bez vyproštění
nehoda.pngDramaticky vypadající nehoda se stala dnes ,30. srpna 2018, v ranních hodinách u Dolního Dvořiště, části obce Jenín. Po ohlášení na tísňovou linku vyjeli v 7:32 hodin k nehodě profesionální hasiči ze stanice Kaplice a dobrovolní hasiči obce Vyšší Brod.

ViewImage-aspxv-(1).jpg

Hasiči u odbočky na Horní Dvořiště nalezli havarované auto, které úplně vyjelo ze silnice a skončilo za svodidly v příkopě převrácené na střechu.

zraneni.jpgZranění utrpěla jedna osoba. Vyproštění nebylo potřeba, v době příjezdu byla zraněná osoba z auta venku. Hasiči ji okamžitě předali zdravotníkům ZZS, kteří ji následně odvezli do nemocnice.

Havarované auto zasahující jednotky zajistili protipožárním opatřením a zkontrolovaly únik provozních kapalin. Krátce před 10. hodinou pak bylo auto naložené na vůz odtahové služby a obě hasičské jednotky zásah ukončily.

Vendula  Matějů –tisková mluvčí Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj