Dramaticky vypadající noční nehoda u Velkého Ratmírova

HZS Jihočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Dramaticky vypadající noční nehoda u Velkého Ratmírova
nehoda-nakl.png
Dramaticky vypadající nehoda se stala v neděli  7.října 2018  v nočních hodinách na silnici vedoucí z Děbolína na Kardašovu Řečici.

ViewImage.jpg

V katastru obce Velký Ratmírov havaroval osobní automobil tak, že skončil mimo vozovku mezi stromy převrácený na střeše. K nehodě byla v 22:19 hodin vyslána profesionální jednotka ze stanice Jindřichův Hradec.

Průzkum na místě ukázal, že řidič je zraněný, ale že se z auta dostal sám. Hasiči nemuseli vyprošťovat. Okamžitě si ho převzali zdravotníci ZZS. Jindřichohradecká jednotka u havarovaného auta provedla protipožární opatření a kontrolu úniku provozních kapalin.

Po ukončení zásahu hasiči předali krátce po 23. hodině nehodu Policii ČR k dalšímu šetření. Policisté následně vyčkali do příjezdu odtahové služby.

Vendula  Matějů –tisková mluvčí Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj